Μια καταπληκτική πέτρα με υπέροχους συνδυασμούς χρωμάτων και ανάγλυφη επιφάνεια. Το ψάρι είναι σύμβολο της αφθονίας και της δημιουργίας. Αυτή η πέτρα θα εντυπωσιάσει με το σχέδιο που ακολουθεί τις φυσικές γραμμές της και τα πολύ όμορφα χρώματά της, Τύπου Ethnic, αυτή η πέτρα θα είναι έναστολίδι σε όποια επιφάνεια και να τοποθετηθεί.
Φυσική πέτρα προσεκτικά διαλεγμένη αποκλειστικά από την Ελληνική Φύση. Το σχέδιο και η λεπτομερής ζωγραφική πάνω στην πέτρα γίνονται με το χέρι από τον καλλιτέχνη και δεν είναι αυτοματοποιημένα.
Υλικά
Ακρυλικά Χρώματα, Ματ Βερνίκι στο Τελείωμα.
Διαστάσεις
Πλάτος: 9.5cm
Μήκος: 13.9cm
![](../images/companies/1/Items/1502068/1502068.webp?)
![](../images/companies/1/Items/1502068/1502068_1.webp?)
![](../images/companies/1/Items/1502068/1502068_3.webp?)
Δε βρέθηκαν Κριτικές